Юваль Рабін Юваль Рабін (Хайфа, Ізраїль)

Народився в 1973 році в Хайфі, Ізраїль. Після завершення навчання в консерваторії Дунне Вейцмана (Dunie Weizmann Conservatory) переїхав до Єрусалиму, де продовжив навчання в Академії музики і танцю (Jerusalem Rubin Academy of Music and Dance). Там він вивчав орган (під керівництвом Е. Ролоффа), теорію музики, музику бароко.
Після вивчення органу та імпровізації у Гі Бове в Музичній академії штату Базель, Швейцарія, він отримав в 2001 році диплом соліста з відзнакою, потім студіював клавесин і клавікорд з Маркусом Хюнінгером у Вищій школі барокової музики в Базелі. Додатково відвідував майстер-класи та приватні уроки під керівництвом з П. Кеї , І. Елла , Н. Kyнастона, Х. Фогеля , Ю. Лауквіка, М. Торрента, Дж. Бойєра, Л. Тальявіні та А. Перуччі.
Він лауреат першої премії американо-ізраїльської стипендії Фонду культури, яку отримував безперервно з 1994 по 2000 рік. Також був лауреатом конкурсу Браун-Роже-Зігеля для органа і клавесина в 1997 році.
Рабін виступав як органіст, клавесиніст і клавікордист в якості соліста, в ансамблях з оркестрами і хорами в багатьох країнах Європи, Японії, Ізраїлі, отримавши відмінні відгуки. Його репертуар включає в себе широкий спектр творів, починаючи від музики середньовіччя до сучасної та транскрипцій. Він був художнім керівником сезонів Ізраїльської органної асоціації і фестивальних днів єврейської музики в Хайфі у 2013 році. Рабін дав світові прем'єри ряду творів: у 1995 році він зіграв прем'єру Прелюдії, Фуги і Арії ізраїльського композитора С. Дубнов, який присвятив твір йому; він підтримує тісні контакти з сучасними композиторами, записувався на радіостанціях в Ізраїлі, Швейцарії, Словенії, записав в 2011 р. CD «Органна музика Ізраїлю», який отримав відмінні відгуки по всьому світу.
Його творчі вподобання дуже широкі: він складає музику, виступає на органі, проводить органні майстер-класи, пише вірші. Його книга «Anachronistically Alien» була опублікована в Ізраїлі за підтримки Президент-дому та Тель-Авівського Фонду культури і отримала схвальні відгуки від критиків.