Будинок органної та камерної музики


Львівський будинок органної та камерної музики був створений у 1988 році. Сьогодні колектив нараховує близько 30 осіб, з них 15-20 — творчих працівників. Щороку колектив проводить більше 220 різноманітних концертів органної, інструментальної, вокальної музики. Сцена будинку органної та камерної музики часто служить для відзначення урочистих музичних подій у житті міста, авторських концертів композиторів, ювілеїв творчих колективів та музичних діячів.
Будинок органної та камерної музики є постійним концертним майданчиком для проведення фестивалів давньої музики, концертів фестивалю «Контрасти», тут часто виступають кращі камерні колективи Львова та інших міст — Камерний оркестр ВДМА «Академія», Заслужена капела «Трембіта», хор «Дударик» та інші.
У розпорядженні колективу є підборка необхідних інструментів: концертного роялю, клавесина фірми «Ammer», інших клавішних, духових та струнних інструментів, що дозволяє проводити різноманітні концертні заходи. Колектив Будинку органної та камерної музики проводить значну популяризаторську роботу серед дітей та юнацтва; значну частину слухачів становлять школярі та студенти.
 

Концертний зал

Концертний зал

План місць концертного залу

для збільшення натисніть мишкою по малюнку
План місць