6 грудня — 19 грудня 2013 року
Львівський будинок органної та камерної музики

6-ий міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон»

ФЕСТИВАЛЬ ВІДМІНЕНИЙ

Організатори:
Львівська міська рада Львівський будинок органної та камерної музики Благодійна ассоціація друзів органної музики і мистецтв
Інформаційний партнер:
Західна інформаційна корпорація
Спонсори:
 
Художній керівник фестивалю:
Ірена Цайтц
Директор фестивалю:
Юліан Винницький
Після минулорічної перерви міжнародний органний фестиваль «Діапазон» знову запрошує Вас на концерти. Як у попередні роки, відбудуться 5 концертів віртуозів-особистостей.
Розпочинає цьогорічний фестиваль органіст з Гановера Ульферт Смідт, який своїми музичними та організаційними досягненнями заслужив повагу не тільки своїх співвітчизників. У другому концерті виступить солістка Львівського будинку органної музики Надія Величко, учасниця усіх попередніх «Діапазонів». Традиційно, вона підготувала нову і цікаву програму. В якості молодого учасника виступить російська органістка Олександра Сташенко з Москви. Усі попередні роки концерти молодих виконавців на «Діапазоні» були найчарівнішими та найемоційнішими. Маємо надію, що і цього року традиція не буде порушена – для цього є усі підстави! Сюрприз чекає Вас у четвертому концерті, в якому виступатиме органний дует львів’янки Олени Мацелюх та соліста Чернівецької філармонії Віктора Білли. Не часто можна почути твори для органа в 4 руки, а саме таку програму вони підготували для Вас! В п’ятому, останньому концерті виступить органіст з Ізраїлю Ювал Рабін, який відомий у світі як пропагандист музики композиторів своєї країни та композиторів інших країн, які писали духовну музику для єврейського богослужіння. Його програму, в якій прозвучать твори саме таких композиторів, можна назвати унікальною.
Бажаємо вам приємних хвилин спілкування з чудовою музикою і впевнені, що їх буде багато!

Від оргкомітету Сергій Каліберда